Kopalnia Nauki i Wiedzy - KOREPETYCJE ONLINE W GDYNI
577 742 022

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia, które wciągają jak Minecraft!

Dino

NAUCZANIE ONLINE

W Kopalni Nauki i Wiedzy prowadzimy zajęcia online z takich przedmiotów jak:

Kopalnia Nauki i Wiedzy dysponuje młodą kadrą z innowacyjnym podejściem do nauczania. Nasi edukatorzy posiadają doświadczenie w zakresie prowadzenia lekcji online z przedmiotów takich jak angielski, matematyka czy właśnie kodowanie. Od 2019 roku budujemy projekt, dzięki któremu mogliśmy przenieść nasze doświadczenie do środowiska Minecrafta – teraz przyszedł czas, aby się nim podzielić!

Uczniom, którzy wybiorą zdalny format nauczania zapewniamy dostęp do cyfrowej wersji podręcznika. To podręczniki opracowane przez uznane wydawnictwo Collins specjalnie pod kątem nauki w Minecrafcie.

Przekonaj się o efektywności nauki w Minecrafcie – zapraszamy na darmową lekcję próbną z dowolnego przedmiotu. Stworzyliśmy tę ofertę po to, aby wesprzeć jak najwięcej młodych umysłów w zdobywaniu niezbędnej wiedzy. Wychodzimy poza schemat standardowego nauczania, by przekazywać wiedzę w nieszablonowy sposób – w świecie gry uwielbianej przez miliony dzieci na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą.