Kopalnia Nauki i Wiedzy - WAKACJE MINECRAFT W GDYNI
577 742 022

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia, które wciągają jak Minecraft!

Dino

Minecraft - LEGO - BRAWL STARS
Półkolonie letnie 2024, Gdynia

Zastanawiasz się jak spędzić wakacje 2024 w Gdyni? Z myślą o bezpiecznej zabawie i rozwijających aktywnościach, przygotowaliśmy szczegółową ofertę, która zagwarantuje młodym uczestnikom wyjątkowe chwile pełne radości i szaleństwa. Specjalnie dla Was organizujemy najciekawsze półkolonie letnie w Gdyni – to całe dnie spędzone u nas jak i z aktywnościami zewnętrznymi!

OFERTA ATRAKCJI I ZAJĘĆ

WYŻYWIENIE

W trakcie ferii nie tylko zapewnimy dzieciom czas pełen zabawy, ale również zdrowe i smaczne posiłki. Drugie śniadanie, przygotowane we własnym zakresie, będzie można zjeść w unikalnej scenerii Kopalni. Obiady dostarcza renomowana gastronomia "LUNA", a do dyspozycji uczestników będą również napoje i przekąski, takie jak woda z cytryną, herbatka owocowa, słone paluszki i kruche ciasteczka.

CENA I PROMOCJA

Cała oferta dostępna jest w atrakcyjnej cenie 1150 zł. Dodatkowa zniżka -30 zł przy zapisie drugiego dziecka! Nie przegapcie okazji, zapiszcie swoje dzieci na niezapomniane półkolonie letnie pełne radości i rozwoju!

TERMINY I GODZINY

Zapraszamy na 5-dniowe cykle spotkań, które odbędą się w terminach:

  • 8 lipca - 12 lipca
  • 15 lipca - 19 lipca
  • 22 lipca - 26 lipca
  • 29 lipca - 2 sierpnia
  • 5 sierpnia - 9 sierpnia
  • 19 sierpnia - 23 sierpnia

Dzieci możecie przyprowadzić od godziny 7:30, a odbiór jest możliwy najpóźniej do godziny 17:00. Czas trwania zabaw zaplanowano od 9:00 do 16:00.

wakacje
wakacje

GRUPY WIEKOWE

Nasze półkolonie letnie są dostosowane uczestników w każdym wieku, aby każdemu dziecku zapewnić optymalne warunki rozwoju i integracji. Mamy dwie grupy wiekowe: 6-8 oraz 9-13 lat.

JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ?

Jak zapisać się na półkolonie letnie w Gdyni? Wystarczy zadzwonić pod numer +48 577 742 022, gdzie nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz przyjmą zgłoszenie. Nie ma co zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

GODZINY OTWARCIA

codziennie w kontakcie
telefonicznym: 9:00 - 20:00