Kopalnia Nauki i Wiedzy - KOREPETYCJE STACIONARNE W GDYNI
577 742 022

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia, które wciągają jak Minecraft!

Dino

NAUCZANIE STACJONARNE

Kopalnia Nauki i Wiedzy w Gdyni to miejsce stworzone po to, aby wyzwalać kreatywność w młodych umysłach – tu dosłownie wykopujemy wiedzę. Wspólnie budujemy świat w środowisku Minecrafta. W interaktywnej klasie lekcyjnej mieszczącej się w CH Batory prowadzimy zajęcia grupowe z przedmiotów:

Zajęcia prowadzone są w grupach liczących sobie od 2 do 8 osób, dostosowane są do wieku (7 do 14 lat) i poziomu zaawansowania każdego z uczestników. Każdy nasz uczeń stacjonarny ma zapewniony wysokiej klasy sprzęt komputerowy dzięki, któremu może uczyć się poprzez zabawę. W trakcie zajęć dzieci współpracują ze sobą, dzięki czemu uczą się nie tylko wiedzy przedmiotowej, lecz również umiejętności pracy w zespole.

Ucz się w Minecraft z najlepszymi!

Lekcje prowadzimy w nowoczesnej sali multimedialnej i przy wsparciu podręczników wydawnictwa Collins. Lekcje języka angielskiego prowadzone są w oparciu o metodykę Cambridge University. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przekazać wiedzę w maksymalnie możliwie przystępny dla dzieci sposób. Zresztą, każdy może się o tym przekonać samodzielnie – zachęcamy do zapisów na darmową lekcję próbną, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.