Kopalnia Nauki i Wiedzy - EGZAMIN 8-KLASISTY
577 742 022

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia, które wciągają jak Minecraft!

Dino

Nadchodzi czas, by zabłysnąć -
Kurs ósmoklasisty na wyższym poziomie!

Tak jak puzzle dopasowują się, tworząc piękny obraz, tak i my w naszej szkole pomagamy Twojemu dziecku łączyć wszystkie elementy wiedzy i umiejętności, by przygotować je do egzaminu ósmoklasisty.

egzamin

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy tak ważny przystanek na ścieżce edukacyjnej dziecka. Warto więc jak najszybciej rozpocząć przygotowania do tego testu wiedzy i umiejętności – nasza placówka prowadzi zajęcia online i stacjonarne z przedmiotów takich jak angielski, programowanie czy matematyka. Gdynia – nasza placówka znajduje się w centrum tego pięknego miasta. Zajęcia prowadzimy w oparciu o Minecraft Education Edition – potężne narzędzie dydaktyczne, dzięki któremu Twoje dziecko w maksymalnie możliwie przystępny sposób opanuje materiał niezbędny do zdania egzaminu ósmoklasisty.

Których przedmiotów szkolnych nauczamy w Kopalni Nauki i Wiedzy?

W ramach zajęć przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty utrwalamy materiał z matematyki i angielskiego. Zajęcia są dostępne w dwóch formatach:

W najbliższej przyszłości planujemy rozwinąć ofertę naszej placówki edukacyjnej o kolejne przedmioty. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Metodyka nauczania opracowana przez najlepszych

Z nami skutecznie przygotujesz się do egzaminu 8-klasisty i utrwalisz materiał skuteczniej, niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej! Nauka poprzez zabawę od zawsze przynosiła imponujące efekty a teraz jest ona możliwa w świecie uwielbianego przez dzieci Minecrafta. Edukacyjna wersja tej gry została opracowana przez Microsoft, który stawia na nowoczesną edukację najmłodszych. Uniwersytet Cambridge uznał Minecraft Education Edition za narzędzie, dzięki któremu w przyszłości setki tysięcy młodych ludzi opanuje język angielski. Gdynia zawsze była miastem innowacji – nic więc dziwnego, że Kopalnia Nauki i Wiedzy znajduje się właśnie tutaj! Jesteśmy częścią pozytywnej przemiany – z nami Twoje dziecko zacznie traktować zdobywanie wiedzy jak wspaniałą przygodę i z łatwością opanuje materiał!

Odkryj doskonałą harmonię uczenia

Rozumiemy, że każdy uczeń ma swoje unikalne preferencje i potrzeby.

Dlatego oferujemy elastyczność wyboru pomiędzy zajęciami online a stacjonarnymi, aby zapewnić optymalne warunki nauki.

egzamin
egzamin

Doświadczeni, wykwalifikowani...

Nasza kadra składa się z nauczycieli, którzy mają doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów.

Znają aktualne wymagania oraz metody nauczania. d lat przygotowują dzieci do egzaminów szkolnych, jednak w pewnym momencie postanowiły przekazywać wiedzę w bardziej efektywny sposób.

Nasze zajęcia składają się z części prowadzonej w wirtualnej i w realnej klasie.

Bogaty materiał edukacyjny

Zapewniamy dostęp do najnowszych materiałów oraz przykładowych testów egzaminacyjnych, które pomogą Twojemu dziecku zapoznać się z różnymi typami zadań.

egzamin
egzamin

Systematyczne podejście

Nasz kurs jest zaplanowany w sposób systematyczny, aby omówić cały materiał, który może pojawić się na egzaminie. Umożliwiamy uczniom utrwalenie wiedzy krok po kroku.