Kopalnia Nauki i Wiedzy - OFERTA DLA SZKÓŁ
577 742 022

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia, które wciągają jak Minecraft!

Dino

OFERTA DLA SZKÓŁ

DLA WAS I Z WAMI

Poprowadzimy pasjonujące zajęcia w Twojej szkole lub przedszkolu – uczymy w Minecraft Education Edition!

Nasza bogata oferta warsztatów, szkoleń i zajęć została stworzona z myślą o spełnieniu różnorodnych potrzeb szkół, przedszkoli oraz prywatnych placówek.

Stwórz przyjazne i unikalne środowisko nauki poprzez zabawę. Dzieci w Twojej szkole lub przedszkolu nauczą się przyszłościowych dziedzin nauki oraz nabędą umiejętności pracy zespołowej dzięki innowacyjnej metodzie nauczania. Uczymy w edukacyjnej wersji gry Minecraft, którą kochają miliony dzieci na całym świecie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki edukacyjne dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat – nasz dział obsługi chętnie przedstawi wszelkie możliwości współpracy z Kopalnią Nauki i Wiedzy.

Dopasowanie tematów

Zakres naszej oferty to:

W dobie wszechobecnej cyfryzacji to właśnie Minecraft jest dla wielu naszych podopiecznych natywnym środowiskiem. Dlatego właśnie postanowiliśmy spotkać się w nim z naszymi uczniami i uczyć poprzez zabawę – nasze lekcje wykraczają o wiele dalej, niż wymienione powyżej przedmioty. W ich ramach dzieci nauczą się współpracy i działań zespołowych, uwolnią swoją kreatywność i wykształcą umiejętność przyczynowo-skutkowego myślenia!

NASZA MOC PARTNERSTWA NASZĄ MOCĄ SUKCESU!

UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ DZIECKA!

Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak Kopalnia Nauki i Wiedzy dla szkół może przyczynić się do rozwoju Twojej placówki.

Niech uczniowie Twojej placówki od samego początku zdobywają wiedzę w przystępny i nieszablonowy sposób. Nauka matematyki w Minecrafcie to coś więcej, niż nauka dodawania i mnożenia to nauka kreatywnego myślenia, która zaprocentuje w kolejnych latach.